درباره دلگان

بیشتر بدانیم

در گستردگی طیف نیاز انسان ها به ابتکارات ونوآوریها , گروه های حرفه ای با تلاش بی وقفه سعی در ابداع محصولات جدیدی دارند که علاوه بر داشتن ظاهری زیبا از استحکام وکارایی لازم برای برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان  برخوردار باشد.

در این آمدن ها پایداری دائمی از آن بهترین هایی می باشد که توانسته اند با بهره گیری از ایده های علمی و ایجاد راه کارهای خلاق , همراهی صادق ومطمئن در هر زمان برای مصرف کننده خود باشند.

در این جلوه گاه بزرگ که هرروز شاهد ظهور مدعی جدیدی در عرصه هنر آرایش و زیبائی می باشیم , گروه دلگان علاوه بر تجارب ۳۰ ساله با همراهی کارشناسان وآرایشگران حرفه ای و بکارگیری نقطه نظرات مصرف کنندگان عزیز با جمع آوری کلکسیونی از محصولات شیک و مدرن و با دوام  تمامی تلاش روز افزون خود را برای  ارتقا نیاز هواداران خود بکار بسته است.

ما ضمن تشکر از انتخاب شما امیدواریم که همواره دوستی مطمئن و مورد اعتماد و شایسته برای همیشه در کنار شما باشیم .

با دلگان خاطری آسوده و راحت داشته باشید.

 

اطلاعات تماس


Warning: file_get_contents(https://delgan.com/wp-content/uploads/2017/08/location-watch.svg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/h183766/public_html/wp-content/plugins/woodmart-core/post-types.php on line ۷۲۸

ایران – تهران – خیابان سی تیر – پلاک ۸۷

کدپستی: ۱۱۳۵۸۳۳۹۳۳


Warning: file_get_contents(https://delgan.com/wp-content/uploads/2017/06/cellphone.svg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/h183766/public_html/wp-content/plugins/woodmart-core/post-types.php on line ۷۲۸

تلفن: (۰۲۱) ۶۶۷۶۴۵۸۹
تلفن: (۰۲۱) ۸۸۹۱۷۴۸۴

سپاس بیکران از حضور صمیمانه شما در خانواده

دلگان

لطفا” سئوالات خود را با ما درمیان بگذارید.

یک پیام به ما ارسال کنید

    Delgan_About_slider